.

.

SOLIT Подот Светилка со Полици – Високи Тесен Ноќната w/ Боја се Менува RGBW LED Сијалица со Далечински управувач, 2 USB Порти & 1 Штекер – Подни Светилки, Бази & Нијанси за Дн?

SOLIT Подот Светилка со Полици – Високи Тесен Ноќната w/ Боја се Менува RGBW LED Сијалица со Далечински управувач,

DEN 1919.76

Пристапност
Во достапна форма

Нашите ноќни стои полица светилка има модерни, елегантни и минималистички изглед, кои лесно можат да бидат координирани во било која современа соба дизајн.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ.Она што практична комбинација!АЗИСКИ СТИЛ РАЗНОВРСНА СОВРЕМЕНИТЕ ОСВЕТЛУВАЊЕ ОДГОВАРА СПАЛНИ соби, дневни СОБИ & КАНЦЕЛАРИИ & СПЕКТАР НА ОРКЕСТАРОТ На SOLIT подот светилка Држачи за дрвени крајот на маса со расположението светлина е инспириран од Јапонски дизајн, а доаѓа во три бои.Продавница за книги или други објекти, или да се повлече повлече-синџир за една ноќ читање светлина.1 кг и светилка има 9.КУЛА ПОДОТ СВЕТИЛКА СО ИЗГРАДЕН ВО КНИГАТА ПОЛИЦИ ПРАВИ ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија СЛАБИ КРЕВЕТ од СТРАНА на МАСА ИЛИ НОЌНАТА Спаси спалната соба на подот со овој високи и тесни ноќни табела со прилог светилка.Можете исто така да поставите некои дневни потреби, како Bluetooth звучници, далечински контроли и ткиво кутија, која е лесно да се стави и да се земе. 【Ги ЧУВАТЕ ВАШИТЕ ESSENTIALS】 Пространа соба за три полици е идеално да се одржи некои украсни предмети, како книги, фотографии, и potted растенија.Овој кат светилка има 2 USB порт, 1 штекер и RGBW LED Сијалица со Далечински управувач.ТОПЛО АМБИЕНТНИОТ СВЕТЛОСНИ USB ПОРТ, ШТЕКЕР & REMOTE CONTROL - ОДЛИЧНО ЗА КАНЦЕЛАРИИ & СПАЛНИ соби Користите SOLIT подот светилка како ноќни маса и да се разбудам за да го целосна наполнетост, или да добијат целосна наполнетост на заводот.Со крпа абажур, тоа покажува елеганција и едноставност на класичните Азиски стил. 【НАДГРАДБА на ВАШИОТ ДОМ】SOLIT мултифункционален простор светилка е направена од цврсто дрво со стабилна и издржливи структура.Доаѓа со пластични клипови која ви помага да навивам кабелот за напојување далеку за уредни изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент