.

.

Partim Скара Лук Притиснете. Нерѓосувачки Челик Мелница за Месо и Дробилката Со Силиконски Ролери нож за лупење. Со Рачка, Лесно да се Притисне, Анти- ' рѓа, машина за ми?

Partim Скара Лук Притиснете. Нерѓосувачки Челик Мелница за Месо и Дробилката Со Силиконски Ролери нож за лупење.

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

На washboard на овој лук притиснете е направен од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик.Со лук притиснете на, можете лесно може да го бришење на лук во парчиња, и ние исто така да вклучуваат справи со толку подобро можете да контролирате сила.Нерѓосувачки челик и силиконски производи се многу лесно да се чисти и да ги чува.Само исплакнете со чиста вода по употреба.Кога го користите, вие само треба да се стави на лук во бразда и да го затворите капакот, потоа земи се справи со вашата рака и бришење на лук и назад.По некое време, ќе добиете нежен и вкусни лук паста.Тоа е многу лесен за употреба и ефикасни.Наша контрола на алатка материјали отсекогаш била многу строга.На кујнски прибор направени од овие материјали ќе не предизвика никаква штета на храна, што ќе ви овозможи да уживате во леснотијата и удобноста, додека обезбедување и хигиена и здравје.Се разбира, можете исто така да го користите за да бидете други состојки, како што се ѓумбир, пире од компири, топла сос, итн.Како и да е, ова е неопходен инструмент во кујната.Ние се фокусира на производство на кујнски апарати за долго време.По континуирано подобрување и тестирање, ние се дизајнирани и произведени со лук притиснете со washboard и да се справи.Тоа ви овозможува подобра контрола на интензитет, и лесно може да го скрши лук.Нерѓосувачки челик материјал е многу погодна за чистење и заштита, ќе биде добар помошник за вашиот готвење.

Главните карактеристики

Избор на клиент