.

.

Најк Солидна Swoosh Памук Бејзбол Капа

Најк Солидна Swoosh Памук Бејзбол Капа

DEN 348.00

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Увезени.Кука и Јамка затворање.Рака Мие Само.Најк Младата Солидна Swoosh Бејзбол Капа.Големина на - 12-24 M.Боја : Црна.Прилагодлив.Најк малку деца со големина на спортски капа направен од 100% памук, кои се лесни и удобни.Класичен swoosh логото пред и центар со криви гребенот да се обезбеди заштита за вашиот мал човек.

Главните карактеристики

Избор на клиент