.

.

Motorcylce Синџир Guard Водич И Синџирот Лизгачот Заштитник Заштита За KXF250 KXF450 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година Зелена

Motorcylce Синџир Guard Водич И Синџирот Лизгачот Заштитник Заштита За KXF250 KXF450 2009 2010 2011 2012 2013

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

★ Синџир Guard Водич И Синџирот Лизгачот Одговара За KXF250 KXF450 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016. ★ Заштита главниот дел на задната суспензија од синџирот се носат, трае подолго од акциите. ★ 100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани.Заштита на синџир совршено. ★ Пакетот Вклучува : 1*главниот дел на задната суспензија Синџир Лизгачот 1*Синџир Guard Водич,Упатство за Инсталација НЕ е Вклучена. ★ Производителот гаранција за 90 дена од датумот на купување.Ние сме посветени да обезбедиме одлични услуги на клиентите,Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Функција : 100% Сосема Нов, неискористениот Направени на квалитетот специјален материјал.Заштита на синџир совршено.Штити главниот дел на задната суспензија од синџирот се носат, трае подолго од акциите.Потсетување : ве Молиме проверете го ова внимателно да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата.Спецификација : Боја : Зелена како слики Материјал : Специјален Пластични Посилни Fitment : KXF250 / KXF450 09-16 Пакет се Вклучуваат : 1*главниот дел на задната суспензија Синџир Лизгачот 1*Синџир Guard Водич Настава на Инсталацијата НЕ е Вклучена.

Главните карактеристики

Избор на клиент