.

.

WORX WX550L.5 20V Cordless Reciprocating Видов Убодни Видов со Орбитал Режим, Променлива Брзина, & Алатката-Бесплатно Сечилото Промена Систем

WORX WX550L.5 20V Cordless Reciprocating Видов Убодни Видов со Орбитал Режим, Променлива Брзина, & Алатката-Бесплатно

DEN 2399.76

Пристапност
Во достапна форма

[2 ПИЛИ ВО 1] Pivoting, притисни на копчето глава го претвора вашиот сложувалка во reciprocating видов и повторно ќе се врати во само секунди. [ОРБИТАЛ СЕЧЕЊЕ] малото кружно движење е поефикасен за повеќето материјали од традиционалните и назад мозочен удар.Се добие работа побрзо, со помалку вирус на вашиот раце. [НОЖЕВИ СЕ ВКЛУЧЕНИ Во интегриран компресор го задржува прашина и остатоци далеку од површината на вашата сече.Ви даваат подобра видливост, како и повеќе пријатна работна средина. [КОМПАКТЕН И ЛЕСЕН] Во само 4.2 lbs може да се движи полесно, и да се направи повеќе сложена прекини, и да работат повеќе со помалку замор.И целата поента на jigsaws прави сложена намалувања. [ПРАВАТ ТОА СИТЕ СО ИСТИОТ БАТЕРИЈАТА] Направите сето тоа со WORX Моќ Споделување, на само cordless алатка платформа која користи иста батерија за напојување 20 V, 40 V, и 80 V tools.

Главните карактеристики

Избор на клиент