.

.

Случај за МОТО X4,Топло рачно изработени Bling Кристал Мека Рекс Зајакот Крзно Меки Кадифен Назад Случај за полнење За Motorola МОТО X4(Сина)

Случај за МОТО X4,Топло рачно изработени Bling Кристал Мека Рекс Зајакот Крзно Меки Кадифен Назад Случај за

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен Модел : Motorola МОТО X4. Направен од Висок Квалитет На Ringstones,и Rabbite Крзно ,Delaux, Трепка,Сјајна,Брилијантен.Бои се прикажани во слики може малку да се разликуваат од реалните производ поради прилагодувања на светлото и бојата.Да Го Персонализирате Изгледот На Вашиот Уред Со Овој Стилски И Уникатен Дизајн.Модерен дизајн го прави да изгледа кул и симпатична, случајот ќе биде убав подарок за себе или за вашите пријатели.Случајот се користи за декорација на вашиот телефон, направете вашиот телефон повеќе уникатни, и да покаже личност.Се должи на рачно изработени занаетчиски и долго транспорт процес, има можеби малку лебди крзно, можете да користите коса посува да свират на нив и да се направи крзно уредни и чисти повторно.Ние се користат убаво bowknot форма легура да се задржи крзно далеку од кам па можете да ги преземат фотографии, како и обично, но поради долг рекс зајакот крзно (2-3 cm), можеби некои од нив ќе се добие на начин на камерата, во овој случај вие би можеле да притисок на нив надолу. (Забелешка : заради дебел алуминиумски bowknot, камера режим на блицот не е употреблив).

Главните карактеристики

Избор на клиент