.

.

Мали Zippered Пошта/Платно Алатка Торбичка Со Патент,комунални Организација Tote Кеси, Тешки Метали Патент / 16oz, 5 Pack/5pces

Мали Zippered Пошта/Платно Алатка Торбичка Со Патент,комунални Организација Tote Кеси, Тешки Метали Патент /

DEN 314.16

Пристапност
Во достапна форма

Лесно се одржува мали чекани, screwdrivers, завртки, навртки, завртки, нокти, конектори, приклучоци, chisels, китови ножеви, заштитни очила, жица секачи и strippers, стеги, клешти, комунални ножеви, кутија секачи, лента мерки, владетели, клучеви, студ finders, метал датотеки, вежба битови, staplers, боја четки, поштенски врски и повеќе!.Совршен за бои класификација.Ние никогаш не ги трампа надвор—, така што нема потреба да се грижите за било "изненадувања" кога тие ќе пристигнат.lso добро за шминка држи и патување работи собирање.Мулти-цел Употреба : се Дизајнирани За Алатки, Но Може да Се Користи Како Банкарство Торба, Toiletry Торба, Организација Торба, Патување Додатоци Торба, Уметник Торба, Четка Торба, Шминка Торба, Електроника Торба, Изградба Торба, Патент Алатка Торбичка, Алатка Торба, Итн.Тешки и дебело платно.Производ Големина : Секоја Торба Мерки 9.Туристички објекти (пасоши, банкарството итн.Совршен за на училиште канцеларијата и домот organization A.Лесно да се носат и висат со protable desin.Високо квалитетен Материјал И Супер Издржлив : Направен Од Силна Тешки 16oz Памук Восок Платно Материјал, Со Мазна Патент Затворање,цврсти И Издржливи.Секој 5-pack платно алатка торба вклучува Црна, Сина, Зелена , Жолта, Црвена и кеси.Одличен квалитет и мазна патент.тоа им Помага да го Заштитите Вашиот Алатки Од Вода Лесно.Она што го гледате тука е токму она што ќе добиете!.8", Која Ќе Се Сместат Најмногу Мала До Средна Големина Алатки, Делови И Додатоци.канцелариски материјали,.градина алатки, уметности и занаети, канцелариски материјали, Патни предмети (пасоши, банкарство,итн.Дури и кога сте на бизнис патување, овие разноврсна кеси може да се соберат вашите потреби, пакет за нив добро & убаво се вклопуваат во вашиот багаж кутија.Секоја Цел Е Загарантирана Со Целосна Наплата,ако Имате Било какви прашања,pls Контактирајте со Нас во секое време.уметности и занаети,.Keep items организирани и да престане и се бореа преку сите алатки во вашата кутија.Двојно шиење раб.Можете да ги користите за различни работни алатки, како што се твоите.Модерен и атрактивен.Ние никогаш не ги трампа надвор—, така што нема потреба да се грижите за било "изненадувања" кога тие ќе пристигнат.електроника, вмрежување додатоци & мали делови и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент