.

.

HAUTMEC во 16. Широк Устата 11 Џебови Алатка Торба

HAUTMEC во 16. Широк Устата 11 Џебови Алатка Торба

DEN 815.76

Пристапност
Во достапна форма

Издржливи алатка торба, направени од 600 D водоотпорен полиестер.Пластична База, отпорност на влага.Тешки-должност справи & Прилагодливи поместена рамо, рака гарантира удобно носење. 8 внатрешни работи и 3 опфатени џебови за брз пристап до алатки, идеален за работилница или jobsite.HAUTMEC Алатка Кеси.

Главните карактеристики

Избор на клиент