.

.

Графика и Повеќе АК-47 Пушка - Пиштол Анти-Прашина Plug Универзална Одговара 3,5 мм Слушалка Слушалки Џек Шарм за Мобилни Телефони - 1 Пакет - Не-Мало Пакување - Antiqued Сребр?

Графика и Повеќе АК-47 Пушка - Пиштол Анти-Прашина Plug Универзална Одговара 3,5 мм Слушалка Слушалки Џек Шарм

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Приклучок директно во вашиот џек за слушалки.Држи областа слободни прашина и остатоци.Вклучува уретан спакувани дизајн на двете страни од 15mm дијаметар на метален шарм.Одговара на стандарден 3,5 mm приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони и музички плеери.Работи на iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм!Тоа приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.Доаѓа со уретан спакувани дизајн на двете страни на метал шарм.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Приближната големина на шарм е за 15 mm.Телефонот не се вклучени..но вие веќе го знаеше тоа, нели? : -).

Главните карактеристики

Избор на клиент