.

.

Знаме Устата Покрие Перат Со 2 Парчиња Филтри, Обновливи Лице Bandanas Со Филтер Џеб

Знаме Устата Покрие Перат Со 2 Парчиња Филтри, Обновливи Лице Bandanas Со Филтер Џеб

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

【Прв клиент】:Нашиот бренд се придржува до принципот на прв клиент, можете да не контактирате во било кое време ако имате било какви прашања, ние ќе ви ги даде на повеќето внимателен услуга.Тоа е најдобар избор како подарок.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. 【Количество Пакување】:Нашата лице маска за жените имаат џеб дизајн со два Филтри, која може да филтер средена, па можете да повторна употреба тоа.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Производ Description Our ткаеше лицето маска за жени со носот жица се задоволат тековните потреби на прашина-доказ, ладно-доказ, и декорација, и пакувањето е многу дизајнирани.Печати на враќање превозот етикета.Не двоумете се повеќе и да се купи сега.И тоа е перат и прашина-доказ и ладно-доказ, можете да ги носите во било кој временски услови.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Нашата лице bandanas маска е направен од високо-квалитет 100% полиестер влакна и удобно ткаенини, кои ви даваат најмногу удобно искуство.Specification Adult Unisex Note Because печатење и мерни методи се направени рачно, ве молиме овозможи мало грешки во производот.48)" и лесен и лесно да се носат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. 【Најдобар Подарок】 : Нашата bandana маска вклучува многу интересни дезени.Лицето маска перат ќе биде најдобар избор за Божиќ, Нова Година е Ден, Денот на Вљубените, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Наставникот Ден, Денот на Благодарноста и Роденденски подароци.Нашата симпатична лицето маска за жените нема да ве разочараме.

Главните карактеристики

Избор на клиент