.

.

Оригиналниот Минерални Atonic Задебелување Spritz - 8.4 оз

Оригиналниот Минерални Atonic Задебелување Spritz - 8.4 оз

DEN 803.76

Пристапност
Во достапна форма

Дава експлозијата на вашиот blowout.Ова задебелување spritz е задолжително за топлина стил или blowdrying секој тип на коса.Формулацијата содржи Лили Pilly, роден Австралиската антиоксидант кој густо коса за да можат да го зголеми телото и Алое Вера за да додадете сјај без тежина во косата надолу.

Главните карактеристики

Избор на клиент