.

.

Ecojoin - Hardtop Ротирачка Алатка Торба Hardtop 24 Инчи. Изградба Метал Пропадна Плочи Складирање

Ecojoin - Hardtop Ротирачка Алатка Торба Hardtop 24 Инчи. Изградба Метал Пропадна Плочи Складирање

DEN 5759.52

Пристапност
Во достапна форма

сите-теренско метал rim тркала Индустрија е најсилниот со можност да биде продолжен се справи со Сите метални пропадна плочи Целосна должина метал оска 250 lb.тежина капацитет на 24 во.Hardtop Возен торба е дизајниран да носат носивост до 250 кг.Детали Номинална Width24 Производ Длабочина (во.Hardtop Возен Торба беше дизајниран со професионални трговци во умот и изграден за да биде најмногу трајни и да се обезбеди најголем подвижност на било возен торба во индустријата.)21 Производ Должина (во.Карактеристики Hardtop изградба, наменети за редење 6 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент