.

.

SHANSHUI Телефон Картичка во Држачот, Двојно Слотови Еластичен Материјал Лепило Lycra Spandex Картичка Ракавите се Држиме За Телефонот/Случај Паричник со Џеб (Црно-Сива боја

SHANSHUI Телефон Картичка во Држачот, Двојно Слотови Еластичен Материјал Лепило Lycra Spandex Картичка Ракавите

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Страна направена дизајн : Рачно направена дизајн телефон паричници се направени од високо qualitly материјали од нашата фабрика потрајни и стилски.Се вклопува во Сите паметни телефони : SHANSHUI Телефон Џеб компатибилен со i Phone, Samsung Галакси и повеќе паметни телефони.И тоа може да го поддржи, за полнење со безжична chrager.Голем Капацитет повторно подготвен да оди!.Едноставен дизајн го прави вашиот живот повеќе слободно време, и тоа погоден за секоја ситуација.Широко се користи за компјутер назад,стакло,автомобил прозорец,автомобил цртичка, фрижидер врата или дома пред врата.Не леплива остатоци кога отстранети.Удобно има 5 карти. 100 ДЕН 100% ПАРИ НАЗАД, било какви прашања со нашите производи, ве молиме да ни кажете!.SHANSHUI СЛУЧАЈ.SHANSHUI е експерт во мобилен телефон случаи од Кина.Имаме повеќе од 13 години искуство во дизајнот и го прави на сите видови на телефонски паричници,телефон случаи и таблет случаи, доби голем број на клиенти благодарност и има добра репутација во мобилен телефон случај индустрија.Како производител, ние сме специјализирани R s секогаш лесно за вас да го најде вистинскиот случаи од нас.

Главните карактеристики

Избор на клиент