.

.

2022 Ѕид Calendar - Единбург Календар, 12 x 12 Инчи Месечен Приказ, 16-Месец, Патување и Дестинација Тема, Вклучува 180 Потсетник Налепници

2022 Ѕид Calendar - Единбург Календар, 12 x 12 Инчи Месечен Приказ, 16-Месец, Патување и Дестинација Тема, Вклучува

DEN 287.28

Пристапност
Во достапна форма

16-МЕСЕЧЕН КАЛЕНДАР : Лесно планирање и поставување на цел од септември 2021-декември 2022, со празници и observances претходно обележани за вас.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ ФОТОГРАФИИ : 16 големи и колор фотографии од најзначајните места и атракции во Единбург; асортиман на различни снимки на средновековната рај.НАСТАНИ И СПЕЦИЈАЛНИ ДАТУМИ : Вклучува 1 бонус лист потсетник налепници, па можете да ги организирате вашите настани со стил; никогаш не ги пропуштајте родендени, состаноци, забави, состаноци и дневни, неделни или месечни цели.СОВРШЕН ЗА СЕКОГО : обеси дома, училници, канцеларија простори, продавници и повеќе; тоа е, исто така, крајната подарок за сите годишни времиња и ситуации.Планирајте однапред и да биде дури и повеќе организирани со оваа дестинација-тематските ѕидниот календар.Користете го за да се одбележи специјални датуми, со нетрпение очекуваме да се одмори, и да ни трошка одредување на белешките на пространа дневна кутии.Со живописни слики од Единбург, тоа служи како една прекрасна ѕид уметност оркестарот премногу!.

Главните карактеристики

Избор на клиент