.

.

Ние Голи Мечки Мраз Носат Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

Ние Голи Мечки Мраз Носат Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.ДИЗАЈНИРАН ДА ТРАЕ : Нашата шарм приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Направен од метал и се состои од смола-на врвот дизајн на двете страни.Шармот е околу 0.6" (15mm) во должина.СОВРШЕН ЗА ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ : Ова незаборавно телефон шарм е совршен како партија корист, goodie торба додатен, порибување stuffer, класа седенка, или за во секое време да се чувствуваат-добра забава.Идеален за додавање прскање на личност во вашиот личен уред.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Ние Голи Мечки производи се продаваат од страна на Графика и Повеќе се гарантира автентичен, со висок квалитет и официјално лиценцирани од страна на Cartoon Network.Со гордост се печатени во САД.ТМ & Cartoon Network. (s19).На Графика и Повеќе информации за производот.

Главните карактеристики

Избор на клиент