.

.

Neoprene Мобилен Телефон Ракав Шок Доказ Торбичка Случај за Samsung Галакси Note20 Ултра / A21 / A71/ LG K51 K61 / Motorola Edge/Еден Фузија / G9 Плус / E7 Плус/ПРВ 10L / Xiaomi Mi Note10

Neoprene Мобилен Телефон Ракав Шок Доказ Торбичка Случај за Samsung Галакси Note20 Ултра / A21 / A71/ LG K51

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Едноставно, но функционална,флексибилни,стилски, Compatiable со 5.5 - 6.5 инчен паметен телефон ,како што се SSamsung Галакси Note20 / Белешка 20 Ултра / A21 / A21 S / A71/ LG K51 K61 / Motorola Edge / Еден Фузија / Мото G Моќ G9 Плус / E7 Плус / ПРВ 10 L / Xiaomi Mi Note10 / Xiaomi Redmi Забелешка 9 / Asus Zen Fone 7 / BLU G90 Pro / One Plus 8 Pro.итн.Лесно слајд во и надвор, Брз Aecess.Шок апсорбирање на безбедна во торбичка.Го штити вашето драгоцено телефонот и од удари и гребнатини.Димензии : 7.0 x 3.7 x 0.2 инчи.Тенка е доволно и добро handfeel,.Одговара за 5.5 - 6.5 инчен паметен телефон ,како што се SSamsung Галакси Note20 / Белешка 20 Ултра / A21 / A21 S / A71/ LG K51 K61 / Motorola Edge / Еден Фузија / Мото G Моќ G9 Плус / E7 Плус / ПРВ 10 L / Xiaomi Mi Note10 / Xiaomi Redmi Забелешка 9 / Asus Zen Fone 7 / BLU G90 Pro / One Plus 8 Pro.итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент