.

.

VIWIEU USB C Анти Прашина Приклучоци Избрани Бои, Тип C Порта Покрие со Двојна Употреба 3,5 мм Слушалка Приклучокот,Прашина Капа Приклучоци Заштитници Компатибилен со Androi

VIWIEU USB C Анти Прашина Приклучоци Избрани Бои, Тип C Порта Покрие со Двојна Употреба 3,5 мм Слушалка Приклучокот,Прашина

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Алуминиум легура.USB C Порта Прашина Маска - Совршено компатибилни со тип C уреди како што се Mac Book pro, Mac Book Air, Samsung Галакси S20 Плус Ултра , Галакси Забелешка 20 Ултра/ Z 2 Пати/ Забелешка 10 Плус/ A8s/ A80/ A60, Google Пиксели 4 XL/3 XL/ 2 XL, One Plus Nord 8 T Pro/ 7 T Pro/ 6 T, HTC U12+/ U11+/ U Ултра, Huawei P40 Pro/ P30 Pro/ Mate 30 Pro/ Мате 20 Pro/ P20 Про и повеќе.Особено за примена со безжичен полнач уреди.Прецизно отсекување на Нашата USB В прашина приклучоци се направени на премиум алуминиумска легура со прецизна ЦПУ сечење, која може удобно се вклопуваат во вашиот тип C полнење порта, НИКОГАШ не се ПОЈАВИ НАДВОР како оние метал & силикони комбинации.Овие приклучоци не само ЗАШТИТА на вашиот телефон, но, исто така, да ги направи отпорни, долготрајни и изгледаат одлично!Не грижете се за прашина, песок, вода, валкано, џеб lint и лоши внатрешни врски.Идеален за луѓе во движење и кој работи надвор.Двојна Употреба Pin - 1 buc 3,5 мм слушалка џек приклучок за одржување на прашина од вашата слушалка конектор, тоа исто така може да се користи како SIM или SD картичка замена eject pin.Лесен за да го отворите картичка лента во секое време.Анти Изгубени Дизајн - Нашите тип c порта опфаќа дојде заедно со кабелот за напојување прилог дека има прашина plug додека се полни.Исто така, една јасна складирање и кутијата, можете да го носат насекаде.Пакетот Вклучува - 2 пурпурна метал анти прашина plug шарм за Usb тип C полнење порт, 1 buc plug носителот, 1pcs 3,5 мм слушалка џек pin и 1 јасна складирање кутија. 30 дена не се грижите купите назад до услугата.

Главните карактеристики

Избор на клиент