.

.

adidas Жените Кандидат Опуштено Прилагодливи Капа

adidas Жените Кандидат Опуштено Прилагодливи Капа

DEN 1648.80

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Увезени.Рака Мие Само.Нашите памук производи за поддршка на одржлив памук земјоделство - ова е дел од нашата амбиција за да го завршите пластичен отпад. 6-panel, опуштено традиционалните силуета.Strapback затворање за лесно се вклопуваат.Влага-wicking sweatband испорачува сува и кул удобност.Имајте на топлина за време на летото тренинг сесии.оваа капа апсорбира влага да ви помогне да остане сува и удобно како што се протурка екстра претставници.на прилагодливи рака-назад затворање обезбедува совршено се вклопуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент