.

.

D&D PowerDrive 4004-14M-250 Синхрони Времето Појас

D&D PowerDrive 4004-14M-250 Синхрони Времето Појас

DEN 902.40

Пристапност
Во достапна форма

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип. 4004-14 M-250 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 4004-14 M-250 Појас Тип 14 M Времето Појас.Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 157.64 4004 Врвот Ширина 9.84 250 Појас Длабочина 0.39 10 Материјал Neoprene Заб Профил 14 M.Пакет тежина : 40.0 lbs. 4004-14 M-250 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 4004-14 M-250 Појас Тип 14 M Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 157.64 4004 Врвот Ширина 9.84 250 Појас Длабочина 0.39 10 Материјал Neoprene Заб Профил 14 M.

Главните карактеристики

Избор на клиент