.

.

Wiwpar Телефон Зглоб Lanyard за Врвка за Телефон Шарм Бисер Синџир Додатоци Beaded Телефон Синџир Рака за Жени, Девојки

Wiwpar Телефон Зглоб Lanyard за Врвка за Телефон Шарм Бисер Синџир Додатоци Beaded Телефон Синџир Рака за Жени,

DEN 2263.20

Пристапност
Во достапна форма

★ Исклучителна бисер мобилен телефон синџир може лесно да одговараат на вашите алишта.Како прекрасен подарок за вашите пријатели или семејство, сопруга, девојка, ќерка. ★ Големина : како на сликата покажува, тежи 26.8 грама. ★ Материјал : алуминиумски + имитација бисери, лесни и издржливи. ★ Рака на рака е доволно силни за да издржат објекти како што се мобилни телефони, паричници, камери, mp3, keychains, U дискови, ipods, автомобил, копчињата и лесен електронски додатоци.Бисер lanyard е исто така една симпатична секојдневен додаток. ★ Ако постои било прашање на нашите производи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.Ви благодариме~.

Главните карактеристики

Избор на клиент