.

.

Силиконски Леб Мувла, Baguette Пан Леб Мувла Тост Пекарски Мувла француски Леб Печење Тави Храна Одделение 3 Мрежи за Печење Леб, Колачи,Пауза

Силиконски Леб Мувла, Baguette Пан Леб Мувла Тост Пекарски Мувла француски Леб Печење Тави Храна Одделение 3

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Силиконски 3-cell француски Baguette Мувла, Три Бои се Опционални Не се лизга Преносни, Удобен за Носење.Тоа Може да Се Рециклира, Лесно Demoulded, и Може да Се Мијат во машина за миење Садови.Висока и Ниска Температура Отпор, -40°~230°, Храна Одделение Силика Гел Стандард.Дискот Тело Е Мека и Не е Лесно да се Деформира, а на Дното Отворање на Е Дизајниран За Вентилација.ПРОДАВНИЦА СО ДОВЕРБА : Да Обезбедиме Највисок Квалитет на Услуга, Ако Имате Било какви прашања, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт.Ние Ќе се Обезбеди По-продажбата на Услугата се Додека не Се Задоволни.Боја : боја 3.

Главните карактеристики

Избор на клиент