.

.

ELISE & FONDA CP342 Полнење преку USB Порт Анти Прашина Plug Симпатична Кристал Малку Торта Pendant Телефон Шарм за iPhone 11/ XS MAX/XR/X/8 Плус/7/6S/8/SE iPad и iPod(А)

ELISE & FONDA CP342 Полнење преку USB Порт Анти Прашина Plug Симпатична Кристал Малку Торта Pendant Телефон

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

USB приклучок или порт за Полнење анти прашина приклучокот.Одговара за сите производи на Apple со Молња Клупа,како што се i Phone 11 XS MAX XR X 8 Плус 7 7 Plus 6 8 S Плус SE i Pad и i Pod. 100% Сосема нов, Симпатична Малку Кристал Јагода Торта дизајн (1 парче ).Мерење : прибл.1.6 см (H) x 1.4 cm (W) x 0.6 cm (Г) за шарм.Материјал : Цинк Легура Метал ,Кристал Кристал ,Емајл Сликарство и Пластични Приклучокот.Ова е еден убав подарок за себе ,пријателите, вашето семејство и сакана.Тој е одличен додаток за вашиот iphone, да им даде на вашиот iphone прекрасна, заштита на вашиот i Phone е приклучните порта од прашина и lint. 1. 100 % Сосема Нов .Модерен & атрактивни мобилен Телефон Шарм Приклучокот. 2.Мерење : прибл. 1.6 см (H) x 1.4 cm (W) x 0.6 cm (Г) за шарм pendant. 3. Симпатична Малку Торта Дизајн 4. Направени од цинк легура метал, рачно изработени, емајл сликарство и/ или кристали 5. Тоа е убав подарок за вашите пријатели, вашите родители, децата и сакана.

Главните карактеристики

Избор на клиент