.

.

ПРЕСВРТ Митинг На Кадрици Бестежин Навивам за Дефинирање на Буквар, 10.5 унци

ПРЕСВРТ Митинг На Кадрици Бестежин Навивам за Дефинирање на Буквар, 10.5 унци

DEN 239.52

Пристапност
Во достапна форма

Останете Хидрирани : Кисна од суштинско значење влага за да им помогне го задржи кадрици еластична, силна, и помалку се склони кон кршење.Додадете Дефиниција : за Да се борат со кадрици од паѓање рамен, пред да го користите овој стил.Се изгради База : да се Создаде идеална влага балансирана база за подобрување на вашиот стил и производи' перформанси.Влага Реставрација : Третираат вашите кадрици да навлажнувачки преку ноќ третман и помогне да се врати вашата природна навивам шема, прекината од страна на топлина, оштетување и кршење.Безбедна за боја и хемиски третирана коса.Се Сретне Митинг На Кадрици.Нашите Динамит Definer.Оваа мултитаскинг формула поставува вашите кадрици за успех, напорно работи така што не треба да се.На бестежин спреј ја зголемува силата, го подобрува дефиниција, ја зголемува еластичноста и ја намалува frizz.Помогне да ја дефинираат и обликуваат ден-еден кадрици или се користи како третман во текот на ноќта да се врати на својата природна текстура.Без оглед на вашите кадрици треба, овој моќен буквар доби нив се опфатени.Од Суштинско Значење Влага.Митинг на Кадрици испорачува бестежин влага кадрици кои треба некои екстра ви помогне да остане во форма.

Главните карактеристики

Избор на клиент