.

.

ADVcer 5 Pack Платно Патент Алатка Торба во Собата, 13.3 x 9.4 14oz Тешки Водоотпорен Повеќенаменски Комунални Мулти Алатка за Складирање Торбичка Случај за Организирање и Сор

ADVcer 5 Pack Платно Патент Алатка Торба во Собата, 13.3 x 9.4 14oz Тешки Водоотпорен Повеќенаменски Комунални

DEN 452.40

Пристапност
Во достапна форма

✅ 5 БОИ SMART ОРГАНИЗАЦИЈА - 5 избрани бои во еден пакет.Лесно да се сортира и организира мали предмети како жица ореви, вежба битови и резервни делови, се укажува прва помош на апарат, уметнички и занаетчиски материјали, банкарските депозити, итн. ✅ ЕДНО ПАРЧЕ СИГУРЕН КОНСТРУКЦИЈА - Нема потреба да се грижите за дополнителни шевовите рушење на трајност на вашите кеси.Силна тешки платно материјал е едно парче, засилен двојно крои и изграден за да трае!. ✅ ПРЕНОСНИ И ЕФИКАСНОСТ ACCESS - ги каде било да ги исполни вашите разноврсна потреби и да се зголеми ефикасноста на работата, бидејќи вашиот уреден сортирање со 5 различни бои пошта. ✅ МАЗНО ЛИЗГАЊЕ МЕТАЛ ПАТЕНТ - долготрајни патентите кои се зајакнат торбичка отворањето и да се обезбеди лесен пристап до сите на вашите материјали. ✅ МУЛТИ-ЦЕЛ АПЛИКАЦИЈА - Идеален партнер на алатки за нередот бесплатна Канцеларија, Гаража, Уметности, Занаети, Кујна, Градинарство, Шиење, Прва помош, за Поправка, други Работни места, па дури и Патување.ADVcer Платно Алатки Организатор Кеси, 5 Бои Пакет Set - Најдоброто Решение за Вашиот Секојдневен Организација. ✅ Најпопуларна Апликација - Жица јатчесто овошје и други потрошни - Клешти, клучеви & screwdrivers - Шиење и занаетчиски материјали - Канцелариски материјали / office пакет - Водовод, градинарство, HVAC или столарија tools - Електрични одржување tools - Монети и други колекционерски предмети - Прва помош материјали - ТОА додатоци (полначи, слушалки, итн.) - Компјутерски техничар tools - Автомобил, велосипед & мото поправка алатки - Коса стилист или берберот tools - Козметика и убавина производи - Туристички објекти (пасоши, итн.) ✅ Спецификација - Материјал : Платно (Едно Парче Изградба) Големина за Секоја : за 13.3 x 9.4 x 0.3 инчен (34 x 24 x 0.7 cm) - Тежина на Секој : 80 - 85 грам (2.8 - 3.0 унци) - Количина : 5 Патент Пошта во Еден Пакет - Бои во Пакет : 5 Различни Бои (Црвена, Сина, Тексас Сина, Сива, Темно Сива боја) ✅ Пакет се Вклучени - 5 x Различни Бои на Платно Алатки Организатор Кеси Имате било какви загриженост за овој производ?Само објавите вашето прашање за Q&А дел на оваа страница.Ние сме задоволство да се даде одговор на секое прашање за вас во секое време. : ).

Главните карактеристики

Избор на клиент