.

.

ZZJ 5.7 Црна Универзална Neoprene Заштитен Ракав Компатибилен за Apple iPhone Xs Max / 8 7 Плус/LG Stylo 4 / Motorola Z3 Игра / G6 Плус/Nokia 7 Плус/OnePlus 6 5T

ZZJ 5.7 Црна Универзална Neoprene Заштитен Ракав Компатибилен за Apple iPhone Xs Max / 8 7 Плус/LG Stylo 4 /

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Лесен и тенок видиме заштита ракав.Отпорен на вода шок апсорбирање на Neoprene материјал.Отворете врвот за лесно слајд во и надвор, да не е премногу тесна, не е премногу лабава.Мек материјал заштита на вашиот телефон кога на вашиот не сакате да го користите телефонот случај или против нула кога фрли во вашата торба.Надворешни Димензии : 7 x 3.8 инчен Внатрешни Димензии : 6.5 х 3.4 инч.

Главните карактеристики

Избор на клиент