.

.

Радијалните Циклуси Shorty GP Издувните Мотоцикл Slipon Краток Пригушувач Цевка за 1.75 Универзал 1 3/4 Custom ЦРНА Одбивни Пакет

Радијалните Циклуси Shorty GP Издувните Мотоцикл Slipon Краток Пригушувач Цевка за 1.75 Универзал 1 3/4 Custom

DEN 863.76

Пристапност
Во достапна форма

Гласна и Жив : Остане безбедно додека се возела вашиот мотор со кратка пригушувач.Известува возила во близина.Едноставен за Инсталација : Отстранете ги вашите акции пригушувач и се лизга оваа нова цевка во своето место.Стегне менгеме.Висок Квалитет на Крај : Прав обложени да се обезбеди одличен финиш кој одговара на фабриката за делови.Тешки Изградба : Целосно заварени дизајн кој ќе обезбеди години на нерви слободно користење. 60 Ден Гаранција : Блескава Циклуси Shorty GP Исцрпува дојде со 60 ден, 100% гаранција за квалитет.Дали сте во потрага за тоа вртење на главата звук за вашиот значи машина?Дали ви се жедни агресивна тркалаат како што крстарење по улиците?Радијалните Циклуси има GP shorty издувни гасови кои ќе ги додадете елегантен дизајн на вашиот велосипед со цена што е убаво за вашиот паричник.

Главните карактеристики

Избор на клиент