.

.

Телефонот на врвка за околу Рака, Doormoon Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА Парични Мобилен Телефон Паричникот Џеб Платно СТП Кожа Стап-На Случај со врвка за околу ?

Телефонот на врвка за околу Рака, Doormoon Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА Парични Мобилен Телефон Паричникот

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

【СИТЕ ТЕЛЕФОНИ】Тоа компатибилен со сите телефонски над 4.7 инчен. ※Забелешка※ - i Phone11/X/Xs/8+ има анти-отпечатоци слој на задниот дел од овие уреди кои не им овозможи на 3-М лепило значи, ние ви препорачуваме овие телефон со случајот. 【СИЛНА СКЛАДИРАЊЕ】Магнет копчето Структура може да се одржи на картичката тесно,дури и кога џебот е наопаку!. 【ПРАКТИЧНА ФУНКЦИЈА】 Задржете 1-2 картички т мора да се грижите за паѓање, дури и ако тоа тресе силно.Bulid во посебен дизајн, таа може да се одржи една SIM-картичка и еден ослободување pin на задната страна на капакот.Компатибилен со Телефони и Телефон Случај( i Phone 11 / 11 pro / 11 max / Xs Max / XR / Xs / X / 8 / 8 Плус / 7 / 7 Плус / 6 / 6 Плус, Samsung Галакси, HUAWEI, и повеќето паметни телефони).

Главните карактеристики

Избор на клиент