.

.

Linkidea 1 Пар Фудбал Шин Чувари Шин Влошки за Деца, Младите Возрасни, Теле Компресија Ракави со Саќе Влошки за Трчање, Велосипедизам

Linkidea 1 Пар Фудбал Шин Чувари Шин Влошки за Деца, Младите Возрасни, Теле Компресија Ракави со Саќе Влошки

DEN 1927.20

Пристапност
Во достапна форма

Фудбал шин чувари се направени од помеша ткаенина, дишат и да ја одржувате кожата сува.Теле компресија ракав има саќе crashproof влошки, ја штити шин и го спречува судири за време на вежба, да се забавува, и ги растера влијание.Фудбал шин штитници за маратон, одење, џогирање, трчање, планинарење, велосипедизам, фудбал, рагби, тенис, кошарка, triathlons, кревање, салата, итн.Теле компресија ракав L големина до турнеја е 28-34cm/11-13.4 во, за млади, млади, возрасни жени, XL големина е 30-39cm/11.8-15.3 во, за возрасен човек.Пакет Содржина : Фудбал Шин Чувари X 1 Пар.Карактеристики : - Теле компресија ракав горна порта користи силиконски ленти за да спречите испаѓање за време на вежбање, погоден за повеќето од спортот. - Фудбал шин чувари обезбеди дополнителни шин поддршка, подобрени се загрее, се намали заморот, да обезбеди мускулите стабилизација.Answer : ___________________________ Note : - Фудбал Шин Чувари Само, Другите Не се Вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент