.

.

LLmoway Дете Доенче Зимска Шапка Топло Памук Черепот Капа Slouchy Beanie за Деца

LLmoway Дете Доенче Зимска Шапка Топло Памук Черепот Капа Slouchy Beanie за Деца

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Увезени.Рака Мие Само.Еден слоевит памук beanie.Унисекс капа за деца, момчиња и девојки.Растеглив шапка одговара на деца на возраст од 1-4 T(Големина : 48-52 CM).Едноставно, slouchy и симпатична стил за капа.Совршен за есен зима сезони; рака мие, се препорачува.

Главните карактеристики

Избор на клиент