.

.

GOZFLVT Преносни AC Прозорецот се Пропустливи Комплет со Црево за Ducting Универзални AC Печат Панел, Прилагодлива Должина Прозорец Слајд Комплет Плоча за Exhuast Црево (13cm/5.1 И

GOZFLVT Преносни AC Прозорецот се Пропустливи Комплет со Црево за Ducting Универзални AC Печат Панел, Прилагодлива

DEN 1151.76

Пристапност
Во достапна форма

Иновативниот Дизајн : прозорец печат плочи комплет биде инсталирана на сите видови на лизгачки прозорци и вертикално и хоризонтално, универзален модел.Добро Запечатување : snap дизајн помеѓу преносни ac прозорец за полнење и прозорец цевка конектор нема да предизвика истекување на воздух.Тема Дизајн : Прозорец Цевка Конектор навој дизајн, кој е лесно да се инсталира и расклопување, може да биде тесно поврзано со црева - погодна за сите преносни клима со 5.1" дијаметар црева.Издржлив Материјал : Прозорец печат преносни AC замена прозорец ПВЦ печат заградата Се направени Од издржлив ПВЦ материјали лесно да се инсталира и расклопување, погоден за канцеларија и дома.Пакетот Вклучува : 2x43cm/17 во Одредување на Плоча, 1x43cm/17 во Прилагодливи Плоча,1x150cm/59 во клима уред црево, 1 x Издувна Цевка Адаптер(13cm/5.1"), 2 x Завртки;ве Молиме проверете внимателно по приемот на производот.GOZFLVT Преносни AC Прозорец за Полнење со Издувна Цевка 13cm/5.1 Инчен, Прилагодлива Должина Преносни AC Прозорецот се Пропустливи за Полнење Лизгачки Прозорец Пропустливи клима уред Комплет.Ве Молиме Истакна : .Ве Молиме Проверете Ја Вашата Висина На Прозорецот Пред Да Го Купат.Ве Молиме Овозможи Мала Димензија Разлика Поради Различни Прирачник За Мерење.Поради Резолуцијата На Екранот Разлика, Објектите Боја Може Да Биде Малку Поинаков Од Слики.

Главните карактеристики

Избор на клиент