.

.

Цвет Виножито Синџир за Мобилен Телефон рачно изработени врвка за околу Рака Полимер Глина Wristlet String Boho Мобилен Телефон Lanyard Монистра, копче со Синџири

Цвет Виножито Синџир за Мобилен Телефон рачно изработени врвка за околу Рака Полимер Глина Wristlet String Boho

DEN 256.32

Пристапност
Во достапна форма

Си ја видел мојата јзо.. Ние често забораваме каде што ние лево на нашите телефони.Воведување на оваа мала херој, Поп Оди петок Wristlet String Тинг.Не само што таа се случува да се спаси од губење на вашиот телефон повторно за 3 millionth време овој месец, таа е симпатична премногу.Ова не е само додаток или функционални doodah, ова е STRING ТИНГ!Испратени на земјата да го вклучите вашиот телефон во шарм.Носат оган на вашиот ракав со нашите wristlet верзија.Нејзиниот жив виножито orbs, среќен смешковците се соочува и заштита око ќе заличи на вашиот живот!Секој еден е како уникатен како нивен сопственик со лежиште дизајни, кои може да се разликуваат некогаш толку малку.Рака на рака е доволно силни за да издржат предмети како мобилни телефони, паричници,камери, MP3, keychains, лични карти, U дискови, i Pods,автомобил копчиња , лесен електронски додатоци, чанти и други предмети.Врвка за околу lanyard е исто така една симпатична дневен додаток, кои може да бидат заменети со естетски y2k 90-тите години облека за да направи да се нагласи младешка атмосфера.Ова зло око телефон рака ќе ви донесе инстант доза на задоволство, што ќе ви овозможи да се рацете бесплатно, па можете да направите сè што сакате да се направи, бидејќи зошто не треба да ви стори сé што сакате да го направите.Ви благодарам многу за изборот на нашите производи.Ако сте незадоволни по добивањето на производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, а ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент