.

.

Кристал на Светлина Малина Пијат Лимонада Микс (16 Стомна Пакети, 4 пластични садови на 4) (Пакување може да се разликува)

Кристал на Светлина Малина Пијат Лимонада Микс (16 Стомна Пакети, 4 пластични садови на 4) (Пакување може да

DEN 787.20

Пристапност
Во достапна форма

Шеќер-слободни и само 5 калории по порција; Кристал Светло, има 90% помалку калории од водечките пијалоци.Секој поединечен пакет прави 2 quarts (8 порции). 4 пластични садови, секој содржи 4 индивидуални пакети (во висина од 16 пакети).Да се направи, се меша 1 пакет со 2 quarts (8 шолји) на ладна вода во голем стомна и промешајте.Глутен-бесплатно; Кошер-уверение.Кристал На Светлина Малина Лимонада Вештачки Вкус Пијат Микс.5 калории по порција.90% помалку калории од водечките пијалоци.Еден пакет прави 1qt.Прави 8 quarts.8 пакети.

Главните карактеристики

Избор на клиент