.

.

Dongxing Дрво Десктоп Организатор со Публикации, Десктоп Стационарни, Домашна Канцеларија Снабдување Складирање Управување со Фиока (Светло дрво)

Dongxing Дрво Десктоп Организатор со Публикации, Десктоп Стационарни, Домашна Канцеларија Снабдување Складирање

DEN 286.56

Пристапност
Во достапна форма

· 1. 【Исклучителна луксузен дизајн ги исполнува различни функции】 : Ова десктоп складирање кутија е составен од различни wisdoms, и даде дрвени мобилен телефон стојат и публикации, ќе треба да се соберат за себе си, кога се комбинираат Дека смисла на остварување е родена спонтано, и особено, тоа може да биде сложувалка за децата да го остварат своето практична способност. · 2. 【Повеќето достапни производ】-Нашите десктоп организатор е многу погодна за сместување во канцеларија област на работа или на ученик, наставник или директорот во училиштето, училницата.Или да се постави на подиум, ако има било какви проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил веднаш, ние ќе ги реши проблемите што е можно поскоро. · 3. 【Дизајнот на 3 Големи Простори Може да се сместат Многу Предмети】За студенти, на врвот 3 кутии може да се постави со пенкала, моливи, фломастери, владетели, изтривалка, хартија клипови, ножици, писмо отварачки и многу други десктоп Мали делови, итн.и фиока подолу може да се одржи свој тајна мали книги, итн.За жените, над големина е исто така се идеални за складирање на шминка четки, лак, кармин и други мали лични предмети, можете да се стави било која друга дневни потреби на организаторот. · 4.【Супер еколошки производство на материјали】- Нашите производи се направени на меѓународно еколошки дрвена табла материјали.Во комбинација за складирање кутија има силна структура и е безбеден и не-токсични.Префабрикувани фитинг дизајн, силни и издржливи.И одлична изработка , посебно мазна површина лак третман, одлична допир и интересни DIY дизајн го прават совршен подарок избор. · 5. 【ПЕТ Dongxing - ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】-Ако сметаш дека нашите производи не може да ги задоволи вас, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас.Вашите лојални Dongxing-DIY услуга тим.Боја : Apple дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент