.

.

atFoliX Екран Заштита Филм Компатибилен со Canon Legria (Vixia) HF G25 Екран Заштитник, Ултра-Ведро FX Заштитна Фолија (3X)

atFoliX Екран Заштита Филм Компатибилен со Canon Legria (Vixia) HF G25 Екран Заштитник, Ултра-Ведро FX Заштитна

DEN 256.56

Пристапност
Во достапна форма

Обемот на испорака - 3 x FX-го Исчистите Екранот Заштитник компатибилен со Canon Legria (Vixia) HF G25 - ткаенина за чистење - инсталација на алатката (squeegee)- Прав смена налепница - Линк за да повеќејазични, што може да се види монтажа инструкции (вклучувајќи монтажа видео)Пакети за уреди со повеќе екрани (e.FX-го Исчистите Екранот за Заштита на Филмот at Foli X, кристално јасно, компатибилен со Canon Legria (Vixia) HF G25 The FX-го Исчистите Екранот Заштитник е транспарентно, високо-технолошки заштитна фолија за висока резолуција на екранот.Со молив цврстина на 6 H на 500g пишување притисок, многу отпорни на гребење - Исклучително отпорен на гребење, тешко обложени со Заштитен Филм компатибилен со Canon Legria (Vixia) HF G25.На Заштитен слој го намалува отпечатоци од прсти и repels нечистотија и маснотии.FX-Јасно Заштитник Филм : Ултра-јасно и хард-обложени, совршено се вклопуваат и се компатибилни со Canon Legria (Vixia) HF G25. Оваа кристално јасно, многу транспарентен Екран Заштита Филмот е речиси невидлив.Ултра-јасно и хард-обложена!Оваа иновативна Заштитна Фолија се одликува со врвен, кристално јасно транспарентност и одличен почеток-корозија (може да издржат 4 H молив цврстина на 500 g пишување притисок).Ова високо транспарентен Екран Заштитник, кој е многу лесно да се примени и може да се отстрани во било кое време без да остават остатоци, совршено се придржува на екранот без да влијаат на неговата работа.

Главните карактеристики

Избор на клиент