.

.

Моќ Банка 10000mAh, VINCOSY PD20W 37Wh Преносни Полначот во USB-C Брзо Полнење за iPhone 8, iPhone X, iPhone 12, iPhone 13, MacBook и Други USB-C лап-топ компјутери

Моќ Банка 10000mAh, VINCOSY PD20W 37Wh Преносни Полначот во USB-C Брзо Полнење за iPhone 8, iPhone X, iPhone

DEN 486.72

Пристапност
Во достапна форма

《Џеб Скала》 Мини моќ банка со тежина од само 185g, тоа е една од најмалите PD моќ банка, вие само може да се стави во вашиот џеб или чанти. 《Моќ Испорака 18 W》Поддршка на најновите Моќ Испорака 20 W брзо полнење за i Phone 12 Серија, која може да го полните вашиот i Phone 12 од 0-50% за 30 минути. 《10000m Ah Надворешни Батеријата》10000m Ah голем капацитет, која може да обезбеди 2.3 трошоци за i Phone 12, 1.5 цени за Samsung Галакси S20 и Nintendo Switch, полнење 45% за Mac Book Pro 13". 《Уникатен Допир Сензор Switch Дизајн》Hi-tech допре сензорот switch дизајн, допрете го еднаш за да го вклучите, допрете двапати за да се префрлите на fiat. 《Она што е во Кутијата》VINCOSY PD20 W моќ банка, 50 CM USB-C кабел, упатство, СТП Торбичка.

Главните карактеристики

Избор на клиент