.

.

Zinus Том Метал Платформа Кревет Рамка / Душек Фондацијата / Не Кутија Пролет Потребните / Дрво Slat Поддршка / Награда за Дизајн Победник, Целосно,OLB-RPPBA-14F,Црна

Zinus Том Метал Платформа Кревет Рамка / Душек Фондацијата / Не Кутија Пролет Потребните / Дрво Slat Поддршка

DEN 1091.76

Пристапност
Во достапна форма

10 инчен висок низок профил, фондацијата ги поддржува мемориска пена, Пролет, и Хибридни душеци.Силна Челична рамка структура со дрво slats спречува доделување и се зголемува душек живот.Assembles лесно во минути/ Душек се продава одделно.Пена поместена лента е додадена на челична рамка за бучава-слободна употреба и не се лизга лента на дрвени slats го спречува вашиот душек се движат.Се грижи слободен 5 годишна гаранција.Answer : ___________________________ NOTE : Однесуваат упатство пред употреба.Големина : Full | Шема Име : Платформа Кревет Само.

Главните карактеристики

Избор на клиент