.

.

Нокти Раб, Feugole 3Pcs француски Ноктите Машина Бадемово Форма Лесно француски Насмевка Намали V Линија со 2 парчиња француски Помине Совет Четки (3 Еез 3 Боја)

Нокти Раб, Feugole 3Pcs француски Ноктите Машина Бадемово Форма Лесно француски Насмевка Намали V Линија со

DEN 95.76

Пристапност
Во достапна форма

【3 Pieces К Форма француски Помине Trimmers Четки Поставите】Ние обезбедуваме 3 парчиња К форма нокти раб и 2 парчиња француски помине совет четки во различни глави вклучувајќи ја и месечината форма и вертикален форма, кој може да одговара на вашите DIY на доградба на акрилни нокти потреби, добар помошник за вршење помине уметност за работа. 【К Форма стилови Убаво подароци за двете manicurists и искушеници.Како Да се Користи нанесете слој од Јасно Палто Врвот на ноктот.Оставете розова или бела акрилна да се исуши за околу 15 секунди пред примена на ноктот.Употреба на Лесно-француски алатка за да се намали совршена насмевка линија.Се применуваат друга боја на насмевка линија.Спецификација : Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : Sliver,Злато и Шарени Шема : како слика прикажан Пакетот вклучува : 3 x Помине француски стил нокти раб 2x француски Помине Совети Помине Четки.

Главните карактеристики

Избор на клиент