.

.

BFRIENDit Безжична Тастатура Ултра - Тивка Чоколадо Копчиња 2.4 GHz Врска Тенок Безжична Компјутерска Тастатура за Windows 10/8/7/Vista, Мајкрософт & PC, Smart TV, RF1430K - Црна ...

BFRIENDit Безжична Тастатура Ултра - Тивка Чоколадо Копчиња 2.4 GHz Врска Тенок Безжична Компјутерска Тастатура

DEN 546.72

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 2.4 GHz Безжична Конекција , Ултра-мали Нано USB Приемник Споделување на Тастатура и Глушец , Plug and Play , Стабилна Безжична Конекција до 10m без никакви одложувања.Можете Целосно да Заборавите тоа е Таму.Полна големина 105 копчиња Безжична Тастатура Со Нумеричка Тастатура Специјално Дизајниран за Работа со Игри , Ниска профил копчињата 1 година гаранција, Сигурен и Пријателски Услуги на Клиентите се Подготвени да Одговорат во Рок од 24 часа Временска Рамка.Опис на производот : BFRIENDit RF1430 K Безжична Тастатура Со Ултра-тенок Нано Приемникот , Ултра-тенок , Режа Копче Структура Дизајн, Целосна Големина на Безжична Тастатура со нумеричка тастатура Направи да Уживате во Подобро Тивка Пишување Искуство.Системски побарувања : Windows 2000 , Windows 8 , Windows Vista , Windows XP , Windows 10 или подоцна , Microsoft и Smart TV(не мора да има USB порта) Full-Size : Ќе Уживате во Удобноста и Едноставноста на Традиционалните Полна Големина 105 Копчиња Wireless Keyboard Layout Од Еден Ден.Ергономски Дизајн : Удобно Внесување ,Ќе можете да Уживате Удобно и Тивко Пишување Искуство со Тастатурата на екранот.Дури и за Долго Време за Пишување, да не Лесно Се Заморуваат.Вештини на Безжични Тастатури : 1 : Исклучете го безжичниот уред. 2 : исклучете ја вклучите тастатурата, а потоа се ре-инсталира на батеријата повторно. 3 : Почекајте 10 секунди, а потоа вклучете безжичен приемник. 4 : Потоа веднаш да се сврти на тастатурата вклучите, кликнете на тастатурата се префрлат во близина на WIFI логото на кодот за повикување. 5 : Можете да ја користите подоцна.Потсетник (ве молиме имајте во предвид) : Mac производи може да го користите овој производ, но не го поддржуваат оригинален производ е кратенка за функција! ! !Пакет Содржина: 1× Безжични Тастатури 1× Тастатура Капак (Бесплатно) 1x Нано Приемникот( Зад тастатурата.

Главните карактеристики

Избор на клиент