.

.

Makita GA9060 Агол Мелница, Без Заклучување На Прекинувачот, 9

Makita GA9060 Агол Мелница, Без Заклучување На Прекинувачот, 9

DEN 4351.68

Пристапност
Во достапна форма

Мелница се одликува со ергономски rubberized се справи со активирањето прекинувач, и опрема за домување може да бидат поставени на секои 90 степени за оператор погодност.На GA9060 е идеален за мајстори, заварувачи, брод во дворот на работниците, автомобилски техничари, камен/плочка работа, HVAC, electricians, и општи изведувачи за голем број на индустриски мелење апликации.Мелница е изграден за заварувачи, fabricators, plumbers, мајстори, electricians, автомобилски техничари, камен и тула работници, HVAC, и општи изведувачи кои бараат најдобрите во класата индустриски квалитет агол мелница.Задниот дел се справи со активирањето на прекинувач без заклучување на функција; заклучување-off функција бара две акции за да започнете мелница.Мелница се одликува со ергономски rubberized се справи со активирањето прекинувач, и опрема за домување може да бидат поставени на секои 90 степени за оператор погодност.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.На GA9060 тежи само 12.

Главните карактеристики

Избор на клиент