.

.

Викторија Леано Железо Fajita Skillet. Црна Служат На Послужавник. Зачинети со Кошер Заверена Не-ГМО, Ленено Масло, Редовни

Викторија Леано Железо Fajita Skillet. Црна Служат На Послужавник. Зачинети со Кошер Заверена Не-ГМО, Ленено

DEN 807.36

Пристапност
Во достапна форма

✔️Хармоничен и подобар дизајн.Веќе и криви рачка беше дизајниран од страна на нашите инженери за подобра потпора и полесно ракување.Неспокојот страни за лесно да ги служи. ✔️ Подобри перформанси.Оваа леано железо fajita skillet дистрибуира топлинска рамномерно и го задржува топлина што го прави совршено да се користи директно во Табела како леано железо служи опрема. ✔️Подготвени за употреба леќата : 100% не-ГМО, ленено масло искусни слој.Не содржи PTFE и PFOA кои можат да бидат штетни за вашето здравје.Ленено масло е растително масло, Совршен природен лесно да се ослободи леќата дека станува уште подобар со текот на времето. ✔️ РАЗНОВИДЕН.Оваа Fajita плоча се употребливи во сите кујни : гас, електрично, индукција, фурна, campfire, скара и др. , Користат за скара зеленчук и месо. ✔️ Доживотна Гаранција.Висок квалитет на комерцијални железо кастинг за издржливост, одлична топлина задржување.Направен во Колумбија користење на Европските леано железо машини.Погоден за готвење со индукција, керамички, campfire, скара, бројлери, и фурна.Објектот Облик : Овална.Викторија Леано Железо Fajita Skillet.Црна Служат На Послужавник.Зачинети со 100% Кошер Заверена Не-ГМО, Ленено Масло, Редовни Најдобар дизајн и подобри перформанси.Можете да ја почуствувате разликата кога ќе се одржи било која Викторија Skillet - подолго и криви се справи го прави полесно за зглоб, додека sophisticatedly дизајниран облини и агли се направи готвење и послужување лесно & хаос-слободни.Најдобро од сите, модерниот селски дизајн го прави совршен централен - директно од печка или печка да маса.

Главните карактеристики

Избор на клиент