.

.

Шкафче за Деца Метал Складирање Гардероби за Спална соба, Детска Соба, Училиште, Канцеларија, Шкафче Складирање Кабинет за Играчки, Облека, Спортска Опрема, Врата Ш?

Шкафче за Деца Метал Складирање Гардероби за Спална соба, Детска Соба, Училиште, Канцеларија, Шкафче Складирање

DEN 2159.76

Пристапност
Во достапна форма

[Високо-Квалитетни Градежни] : Трајни метал материјал калапи цврстата структура на децата шкафче, која може да се користи за долго-рок и да се избегне да биде заменет во кратко време. [Внимателен Дизајн] : Детален дизајн на вратата за вашите деца да се стави името картичка.Опремен со полица и виси роб може да се развие детска да се подобри продавница нивната облека, анти-судир подлога води тивка, додека за заштита на шкафче. [Повеќе намени] : Одлично за складирање со стилски изгледаат одлично за детска соба, спална соба, теретана, училница ,детска соба, playroom, дом салата, канцеларија/работа простор за складирање.Три бои се достапни за вашите деца да изберат : Сина, Портокалова, Црвена. [Безбедно и Лесно Да се Соберат] : Метал складирање шкафче може да биде двојно заклучен за да се обезбеди содржина.Една резервна копче е вклучено.Секој линк дел има фиксна картичка, без завртки и алатките кои се потребни, тоа е лесно да се соберат. [100% Гаранција] : Деца Складирање гардероби ќе нареди ќе бидат испратени безбедно и брзо.За било какви прашања, само се чувствувам слободно контактирајте со нас во секое време и на нашата по-продажбата на тимот ќе одговори во рок од 24 часа и да ги реши тоа порано.

Главните карактеристики

Избор на клиент