.

.

Лу Лу ' s Lullaby Бебе Мемориска Пена, Промена на Пелена и Душек Topper, САД Патентиран, Кој Смирувачки Вибрации и Отчукување на Срцето Звук што Потсетува На Бебето во Утроб?

Лу Лу ' s Lullaby Бебе Мемориска Пена, Промена на Пелена и Душек Topper, САД Патентиран, Кој Смирувачки Вибрации

DEN 1780.56

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Екстра Големи Мат Беа 25,5" X 15" X 1", овозможува повеќе не се користи како бебето расте за разлика од другите помали душеци на пазарот во кои се работи само за мал новороденчињата.Мемориска пена подлога има светлина вибрации и отчукување на звук за да ги смири на fussy бебето и да им помогне на бебето да научат да се само-да се смири.Висок квалитет на мемориска пена, 100% пренослив и машина перат капак.Прави Страшно Менување Пелена Подлога Премногу со Благи Вибрации и Отчукување на Звук за да го Смири Вашиот младата Како Ќе Промена на Пелена.Далечински вклучени со батерии овозможува да го контролирате поставки без допирање на бебето.Добро Перница од страна на Оската Меѓународниот Маркетинг, како удобен перница, добивање на вас удобно од добивање на вас организирани.Нека Лулу е Lullby затишје вашето бебе да спие.Ова НИ патент Мемориска пена подлога има светлина вибрации и отчукување на звук за да ги смири на fussy бебето и да им помогне на бебето да научат да се само-да се смири.Капакот е 100% памук и машина мие и се вклучени далечински ви овозможува да го контролирате поставки без движење на бебето.Совршен за стомак време, како и!Голем големина овозможува подолго употреба од помалите душеци на пазарот насочена кон новороденчињата само.

Главните карактеристики

Избор на клиент