.

.

ZZAW C3 Десктоп КОМПЈУТЕР Случај MATX Компјутер Случај ATX/SFX/SFX-L Напојување 360/240/120 Вода за Ладење 2021 Средината Кула ITX Шасија Долго Графика Алуминиум Легура DIY Инсталација

ZZAW C3 Десктоп КОМПЈУТЕР Случај MATX Компјутер Случај ATX/SFX/SFX-L Напојување 360/240/120 Вода за Ладење 2021

DEN 2856.00

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Случај Материјал : 2.0 mm алуминиум;Страна Панел : 3.0 дебелина темпериран стакло.Напојување(PSU) : поддршка ATX/SFX/SFX-Л матична Плоча : поддршка MATX& DTX&ITX.Вода за ладење : поддршка 360/240/120 вода за ладење.Поддршка Графичката картичка 406*147*66mm& 406*151*76mm.Поддршка Хард диск 3.5 инчен*1 & 2.5 инчен*4. C3 големина е 16.14*6.69*12.32 инч (410*170*313 мм ).Стилски изглед, алуминиум легура кабинетот / Екстремно висок простор за користење.На компјутерот на случај е направен од високо-сила АЛ-MG на алуминиум-легура на магнезиум лист(на страна панел е калено стакло одбор), и факултетот за лесна школка прави C3 повеќе рафинирано.Целосниот распоред е исклучителна и поддржува долго графички картички, што ќе ви овозможи да се изгради компјутер со мини-ниво на перформанси.C3 не е само погодна за домашната канцеларија и забава, но исто така и за DIY e-спортски игри.

Главните карактеристики

Избор на клиент