.

.

Меѓудржавни Pneumatics H8 Тешки Стандард Црево Crimper со 5 Умира

Меѓудржавни Pneumatics H8 Тешки Стандард Црево Crimper со 5 Умира

DEN 2278.80

Пристапност
Во достапна форма

Изработени од нодуларен лив и топлина третираат челик умира.Екстра дебели умре превоз и погусто зглоб точка за дополнителна сила.Умира се компатибилни со умира достапни од други брендови Доаѓа со пет умира за crimping.Умре Големини : 0.48", 0.52", 0.58", 0.62", 0.67". 1/4" Една Плетенка, 5/16" Една Плетенка, 5/16" Две Плетенка, 3/8" Една Плетенка & 3/8" Две Плетенка ПВЦ & Гумени Црева може да се crimped со овој crimper |Монтажа Дупки за постојан benchtop инсталација.Меѓудржавни Pneumatics H8 Тешки Стандард Црево Crimper со 5 Умира.

Главните карактеристики

Избор на клиент