.

.

BELLEZE Faux Кожа Двојна Функција Рокер регулируема Облегалка со Вграден-во Backrest, Overstuffed Потпирач, Театар-Стил Дневна Соба Чаир, Дрво и Метал Рамка - Рали (Црна)

BELLEZE Faux Кожа Двојна Функција Рокер регулируема Облегалка со Вграден-во Backrest, Overstuffed Потпирач,

DEN 8159.76

Пристапност
Во достапна форма

[ULTIMATE УДОБНОСТ] Овој театар-стил фотелја обезбедува идеална атмосфера за подесување за филм ноќ. [РОК сте само се пресели во нов дом или сте во потрага да redecorate, вашиот заврши спалната соба треба да се направи да се чувствувате опуштено и удобно и се одразуваат вашиот уникатен стил.Кујната и трпезаријата се срцето на секој дом.Со Bellezes широк избор на кујна и трпезарија мебел решенија, можете да бидете сигурни дека вашиот простор е пријатна и добредојде од денот ќе се движи во.Добиете инспирација за декорирање на вашиот простор со купување на изборот на Кујната & трпезарија мебел во Belleze денес.Се пресели во нов дом?Ажурирање на вашата дневна соба?Продавница за модерен и класичен дневна соба мебел од Belleze Дневна Соба Колекција и да се добие целосна на оркестарот идеи.Најдете стилски дома мебел и ентериер инспирации.Дали вашиот простор е голем или мал, овие пријатна дневна соба мебел ќе помогне да се создаде пријатна и поканува на животната средина да се ужива со сите година.

Главните карактеристики

Избор на клиент