.

.

Златно Жолта Зебра Печати Туш Завеса Кука Декоративни Рѓа Доказ Туш Завеса Прстени Детска Соба Бања Оркестарот, Поставен на 12 за Било кој Род и Завесата

Златно Жолта Зебра Печати Туш Завеса Кука Декоративни Рѓа Доказ Туш Завеса Прстени Детска Соба Бања Оркестарот,

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА : 1.45×1.45 во, постави на 12 туш куки, погоден за завеса дијаметар на прачки (0.3"-1.1").КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : куките се направени од не ' рѓосувачки челик и кристално стакло, кои се доволно силни за поддршка на туш завеси и други тешки предмети.MUTI-КОРИСНИ КУКИ : Убава куки може да се користи во бања туш завеса куки, крпа куки, прозорец завеса куки, итн.И, исто така, се достапни во различни стилови и дизајни.'РЃА-ОТПОРНИ ДИЗАЈН : нерѓосувачки челик,' рѓа доказ и издржливи,тоа ќе го направи туш куки последниот затворен простор и на отворено без rusting.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Само висат директно на директно или криви туш завеса род без други додатоци.На кука може да биде лесно да се лизгаше низ текот употреба, речиси без никаков напор.Причини за изборот на нашите производи : Големина : се Продаваат во групи на 12 за туш завеса на инсталацијата, секој туш кука мерки 1.45x1.45 во , одговара на стандард туш странични столбови.Материјали : Кристално стакло & нерѓосувачки челик и еден двострано печатење.Лесен за користење : Само висат на туш род, Многу е лесно да се инсталира и слајд без никаков напор на пол.Широко се користи : Достапен во различни слатки и модни стилови, може да се користи за да ги красат вашата бања, спална соба, дневна соба или на други места што сакате да го поставите, погоден за секоја декорација стил.Покрај тоа, тие се исто така многу топло празник подароци за семејството и пријателите.

Главните карактеристики

Избор на клиент