.

.

Fennco Стилови Антички Змеј Метал Салфетка Прстените, Поставени на 4 - Pewter Салфетка Носители за Дома Декор, Трпезариска Маса, Банкети, Семејството Собирање и Специјалн?

Fennco Стилови Антички Змеј Метал Салфетка Прстените, Поставени на 4 - Pewter Салфетка Носители за Дома Декор,

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Имаме за цел да код етнички, во потрага за производи кои се направени од одржливи материјали и дизајниран да трае и да бараат од Лицата кои се свесни за нивното влијание врз животната средина.АНТИЧКИОТ ЗМЕЈ МЕТАЛ САЛФЕТКА ПРСТЕНИ – Драматично и whimsical, овие змеј салфетка прстени даваат елегантен допир за да поставите поставки.СОВРШЕНО ДЕКОРАТИВНИ ПРСТЕН DÉCOR – Во интервал од 1,5 инчи во дијаметар, овие круг прстени се совршено големина за раслојување за вашето јадење амбиент.Fennco Стилови Антички Змеј Метал Салфетка Прстените, Поставени на 4 Драматични и whimsical, овие змеј салфетка прстени даваат елегантен допир за да поставите поставки.МУЛТИ-ЦЕЛ КОРИСТЕЊЕ – змеј метал салфетка прстени се идеален за секоја прилика, совршен за подобрување на вашиот страни и оброци, тематските партија, внатрешна/надворешна настан, и повеќе.Издржливи, видлив и лесен за место чисти, овие скулптури салфетка носителите на една вистинска инвестиција за вашата маса оркестарот.

Главните карактеристики

Избор на клиент