.

.

5.5 ММ x 2.1 MM 10Pack Машки DC Моќност Plug Лемење Моќ Џек Адаптер за Полнач&5.5 ММ x 2.1 MM Женски Dc Моќност Џек 3Pin Панел Планината Конектор&10Pack Dustproof Приклучокот, Lsgoodcare

5.5 ММ x 2.1 MM 10Pack Машки DC Моќност Plug Лемење Моќ Џек Адаптер за Полнач&5.5 ММ x 2.1 MM Женски Dc Моќност

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

DC Џек Конектор Големина : 5.5 ММ x 2.1 MM (Надворешен Дијаметар x Внатрешен Дијаметар ); Боја : Црна,Сребрена на Ѕвонење.DC Приклучок Конектор, Пластични Материјали : Висока Температура Отпорни Најлон Материјал; Површина Позлата : Сребро Позлата. 2.1 MM Машки DC Приклучок +2.1 MM Женски DC Панел Приклучок , Лемење Терминал Конектори.DC Џек Приклучок за Штекер Конектори Апликација да Media Player, MP3 Player, MP4 Плеер, Аудио-Видео Опрема, AV Опрема, Имајте на ум Книга, мобилен Телефон, Мобилен Телефон, Мобилен Телефон, Паметен Телефон, PDA, Автомобил Аудио и др.Пакетот Вклучува : 10 x DC Машки Приклучок Конектор+ 10 x DC Женски Навој Панел Приклучок + 10 x Dustproof Приклучок (ЗАБЕЛЕШКА : ве МОЛИМЕ ТЕСНА ДО МАШКИ ПРИКЛУЧОК ПРЕД да КОНЕКТОР ЖЕНСКИ ПРИКЛУЧОКОТ, И ЗА тоа КАКО ДА DISCONNECTOR НИВ, ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ НАШАТА СЛИКА ).Боја : 5.5*2.1 мм-МФ.

Главните карактеристики

Избор на клиент