.

.

Кабел Zip Вратоврска Мулти Цел Премиум Најлон УВ Отпорни Тешки 100 Pack (Бела, 8 ИНЧИ)

Кабел Zip Вратоврска Мулти Цел Премиум Најлон УВ Отпорни Тешки 100 Pack (Бела, 8 ИНЧИ)

DEN 138.96

Пристапност
Во достапна форма

НАЈДОБАР КАБЕЛ ZIP ВРАТОВРСКА ДИЗАЈНИРАН СИЛНА, БЕЗБЕДНО , ТЕСТИРАНИ ДО 94v.2 ЗАПАЛИВОСТ , УВ ЗАШТИТА. 100 ЕДИНИЦИ НА ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КАБЕЛ ВРСКИ.ТЕШКА ДОЛЖНОСТ ,ДОВЕРБА, КВАЛИТЕТ И ПЕРФОРМАНСИ,SELF-LOCKING.ОПСЕГ НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 5 СТЕПЕНИ F ДО 185 СТЕПЕНИ Ф ОРГАНИЗИРА КАБЛИ И РАЗНО БЕЛА ИЛИ ЦРНА КАБЕЛ ВРАТОВРСКА.

Главните карактеристики

Избор на клиент