.

.

Шарени Пеперутка Цвет Нокти Фолија Трансфер Уметност Налепници Decals Украси DIY

Шарени Пеперутка Цвет Нокти Фолија Трансфер Уметност Налепници Decals Украси DIY

DEN 182.16

Пристапност
Во достапна форма

100% сосема нов.Димензии : 4cm x 100cm.Пакет : 1 buc. 1. се применуваат на тенка фолија лепак целосно, и да чекаат за 5-10mins 2. допрат и да се почувствуваат на ноктите лесно да се држиме 3. намалување фолија според вашиот големини 4. притиснете го фолија на ноктите непречено и целосно 5. полетување на foils, моделот префрлаат 6. се применуваат горниот слој за заштита на фолија во последните.

Главните карактеристики

Избор на клиент